FELICIA

Sevimli dostlarımızın doğal yaşam şartlarına uygun şekilde beslenip, daha sağlıklı yaşayabilmeleri için beslenme uzmanlarımızla birlikte, tahıl oranı düşürülmüş hypoallergenic özel bir formül hazırladık. Yüksek oranda sindirilebilir hayvansal protein kaynaklarına sahip Felicia, sindirim ve alerji hassasiyetlerine karşı özel olarak geliştirilmiştir.

Felicia az tahıllı ve hipoalerjenik mamaların düzenli tüketiminde can dostunuzun bağışıklık sisteminin güçlendiğini, dışkı miktarı ve kokusunun azaldığını, güçlü ve parlak tüylerinin oluştuğunu, idrar yolu ve böbrek sağlığının korunduğunu, sindirilebilirliğin arttığını ve dinamik bir vücut yapısına eriştiğini gözlemleyebilirsiniz.​

WANPY

1988’den beri evcil kedi ve köpekler için ‘’Güvenli, Lezzetli ve Sağlıklı’’ misyonu ile hareket eden Wanpy Pet Food kedi ve köpeklerin evrimsel yapılarına uygun yüksek proteinli ve az yağlı ürünler üretmektedir.

Wanpy kedi ve köpeklerin damak zevkine hitap ederek ödül mamalarında % 100 doğal içerikler kullanır. Kümes hayvanları, et, balık gibi çeşitli lezzetler ile dostlarımız için zengin seçenekler sunar.

Japonya, Abd, Kanada, Almanya, İngiltere, Fransa, Türkiye, Rusya ve Kore de dahil olmak üzere 50’den fazla ülkenin petshop raflarında yer alan Wanpy yüksek kaliteli içeriği ile evcil dostlarımızı mutlu, sağlıklı ve güçlü kılmak için çalışmaktadır.

OWNAT

Ownat’ı farklı ve eşsiz kılan, tariflerinde gerçek taze et ve doğal malzemelerin kullanılmasıdır. Formülümüz taze et kullanımı sayesinde mükemmel bir tada sahip tam ve dengeli beslenme sunar. Sütten kesilmeden yetişkinliğe kadar her tür köpek yavrusu için, onların güçlü, sağlıklı, enerji ve canlılık dolu büyümelerini sağlar. Yüksek enerji içeriği ile protein bakımından zengindir ve kas gelişimini, kemik yapısını ve bağışıklık sistemini desteklemek için kalsiyum ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir.

SNACKY

Snacky çiğneme kemikleri ve ödül mamaları standart aroma ile kaplanmış yada aşılanmış kemiklerin aksine tamamen doğal içerikler kullanıldığından evcil köpeğiniz için son derece lezzetlidir. Bu sayede benzersiz bir ödül değerine sahip olup dostunuz için vazgeçilmez bir eğitim aracı haline gelir.

FLIP

Evcil kedi ve köpekler için dayanıklı oyuncaklar üreten Flip, evcil dostlarınızın yaşam kalitesini artırmak amacıyla kaliteli ve özenle tasarlanmış ürün çeşitliliğine sahiptir. Oyuncaklarımız, kedi ve köpekler için dayanıklı malzemelerden üretilmiş olup zeka ve fiziksel aktivitelerine katkıda bulunur.

BEAVIS

Beavis ürünlerimiz, kedi ve köpekler için alanında uzman hekimler tarafından özenle formüle edilerek geliştirilmiş yeni nesil bakım markasıdır. Dünyadaki evcil hayvan ihtiyaç ve tedavi yöntemlerini yakından takip ve analiz ederek sevimli dostlarımızın daha uzun ve sağlıklı yaşamaları için yeni eğilimlere uygun ürünler geliştirmeye devam etmekteyiz.

Beavis®, ürün gamında amacına uygun şekilde ve özenle formüle edilmiş, genelde doğal ve bitkisel ham maddeler kullanılarak üretilmiş, farklı ihtiyaçlara göre farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler kedi ve köpeklerin farklı beklentilerine doğru cevaplar vermek için ayrı ayrı hazırlanmış olup kullanım amacına göre dozajları ve ambalajları özenle belirlenmiştir.

JUNGLE

Jungle Evcil Hayvan Besinleri Olarak; Doğanın mükemmeliğini ürünlerimize yansıttık. Evcil dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ve hayat kalitelerini arttırmayı hedefleyerek sunduğumuz ürünler ile yaşamlarının önemli bir parçası olmaktan mutluyuz.

Ürünlerimizi Avrupa'nın en iyi hammadelerini kullanarak en doğru formülasyonlarla ürettik. Taze üretim ve doğru ambalaj seçimleri ile besin değerlerini ve ürün kalitesini koruyarak dostunuza ulaştırdık.
Dostunuz afiyetle mamasını yerken, onu izlemenin keyfini çıkarın

GOLDWINGS

Evcil kuş ve kemirgenler için sınıfının en iyisi gıda ve diğer ihtiyaçlarını çeyrek asırdan fazladır üreterek hem evcil hayvanların hem de evcil hayvan sahiplerinin yaşamlarına doğrudan temas ediyoruz.

Her canlının farklı beslenme ihtiyaçlarına sahip olduğunun bilincinde olarak ürünlerimizi evcil hayvan beslenme uzmanları ve veteriner hekimler ile birlikte geliştiriyoruz. Özenle seçilen en iyi kalite tohum ve tahılları, dostlarımızın damak zevklerine uygun olacak şekilde formüle ediyoruz. Çünkü dostlarımızın en iyisini hak ettiğinin bilincindeyiz.

Hayvan severlerin her zaman güvendiği Gold Wings, kuş ve kemirgenlerin mutlu, sağlıklı ve güçlü bir yaşam sürmesine katkı sunmayı ilke edinerek 12'den fazla ülkenin pet shop rafların da yerini almıştır.

QUIK

Quik kuş ve kemirgen yemlerimizin formülü evcil hayvanların günlük besinsel ihtiyaçlarını tam ve eksiksiz olarak almasını sağlayarak dostlarımızın yaşamları boyunca dengeli bir beslenmeye kavuşmasına katkı sunar.

Quik evcil dostlarımızın damak zevklerine uygun olarak uzman veteriner ve evcil hayvan beslenme uzmanları tarafından özenle formüle edilmiştir.