Pelagos'un bir Japon balığı ile başlayan yolculuğu bugün 18 ülke ve 45 firmaya ihracat ile devam ediyor...

İhtiyaçları olan ne varsa...

Misyonumuz

Dünyadaki her canlının bir amacı olduğuna inanıyoruz. Sektörümüzde, yaşam tarzları ve temel ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızla, bizimle aynı evreni paylaşan sevimli dostlarımıza sağlıklı, mutlu ve daha kaliteli bir yaşam sunmayı kendimize görev edindik.

Bu felsefe ışığında misyonumuz, tüketicisinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi anlayan, en doğru hizmeti sunan bir ithalat ve ihracat firması olmaktır. Ürün ve hizmetiyle tüketici memnuniyetini her şeyin üstünde tutmaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, yenilikçi ürünler, sektörün güncel ihtiyaçlarına yönelik en iyi marka ve çözümlerle, tam memnuniyet ve hizmet odaklı müşteri yaklaşımıyla dünya standartlarında üretim yapan, yurt içi ve yurt dışında evcil hayvan sektöründe lider bir firma olmaktır.

Videoyu oynat

Pelagos Tanıtım Filmi - 2023

Hakkımızda

İhtiyaçları olan ne varsa düşüncesiyle hareket ederek Türkiye'de pet sektörünün gerçek lider ve öncü firmalarından biriyiz.

Pelagos Akvaryum ve Pet Ürünleri 1989 yılında Murat GÖNENBABA tarafından kurulmuştur. 30 yıldan  fazla süren bu değerli yolculukta Pelagos kendi ürettiği markalar sayesinde Türkiye'de pet sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

Pelagos, küresel pazarda yaptığı distribütörlük anlaşmaları ile markalarını uluslararası pazarlara tanıtarak, ülke ekonomisine fayda sağladığı gibi ihracat yaptığı yabancı ülkelerdeki pazarlara da önemli katkılar sağlamıştır.

Pelagos'un Türkiye'de sunduğu geniş hizmet ve iş birliği ağı, uluslararası pazarda dikkat çekmiş ve küresel pazarın önde gelen firmalarının odak noktası haline gelmiştir.

Kaliteli, güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmayı ilke edinen Pelagos, modern ve yenilikçi çözümler üreterek alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Firmamızın başarısının arkasında, müşteri odaklı yönetim anlayışı yatmaktadır. Müşterilerinin her talebini dikkate alan firmamız, çeşitli iş birlikleri ve yeni yatırımlar yapmaya devam etmektedir.