Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

     Şirketimiz 1989 yılında Murat GÖNENBABA tarafından kurulmuştur. Çeyrek asırdan fazla süren bu değerli yolculukta Pelagos üretimini yaptığı kendi markalarıyla Türkiye’de pet sektörünün gerçek lider ve öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Markalarını, küresel pazarda yaptığı distribütörlük anlaşmaları ile uluslararası pazara sunarak ülke ekonomisine fayda sağladığı gibi ihracat yaptığı ülke pazarlarına da önemli katkılarda bulunmuştur.

 

Pelagos’un Türkiye’de sunmuş olduğu geniş hizmet ve iş birliği ağı, uluslar arası pazarda da yankı uyandırmış ve global pazardaki lider firmaların odağı haline gelmiştir.

Kaliteli,güvenilir ve en hızlı hizmeti sunmayı ilke edinen Pelagos, çağdaş ve yenilikçi çözümler üreterek alanında küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Saygın markalarla yaptığı iş birlikleri sonucunda, yapmış olduğu ithalatlar ile de kalıcı değerler yaratarak pet sektörüne yön vermeye devam etmektedir.

Pelagos Akvaryumun başarısının arkasında, müşteri odaklı ve tam müşteri memnuniyetini merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Keşfederek ilerleyen, müşterilerinden gelen her talebi değerlendirip önemseyen Pelagos, global bir hizmet yapısı oluşturarak ülke ekonomisine ve pet sektörüne faydalı olacağına inandığı iş birliği ve yatırım fırsatlarını sürdürmektedir.

Misyon

    Dünyadaki her canlının bir amacı olduğuna inanıyoruz. Bulunduğumuz sektörde, aynı evreni paylaştığımız sevimli dostlarımızın yaşam tarzlarına ve temel ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızla onların sağlıklı,mutlu ve daha kaliteli bir yaşam sürmelerini kendimize ilke edindik.

Bu felsefeyle tüketicilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, en doğru ürün ve hizmeti sunan, tüketici memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir üretici, ithalatçı ve ihracatçı bir firma olmaktır.

Vizyon

    Pet sektöründe yurtiçi ve yurtdışında tam memnuniyet  ve gerçek hizmet odaklı müşteri anlayışı ile sektörün mevcut ihtiyaçlarına yönelik çözümler, yenilikçi ürünler ve en iyi markalarla dünya standartlarında üretim yapan lider bir firma olmaktır.